Spotkanie mentoringowe z Rodziną Łapaj

Zapowiadane wcześniej spotkanie mentoringowe z Rodziną Łapaj było bardzo udane. Wspólnie, na kilkudziesięciu slajdach przedstawiliśmy drogę, jaką od 2011 roku pokonała Rodzina wpierw tworząc rodzaj konstytucji rodzinnej pod nazwą Statutu Dziedzictwa a następnie ją w 2013 roku modyfikując.
Spotkanie trwało do późnych godzin i nie zdążyliśmy wyczerpać wszystkich tematów i wejść we wszystkie szczegóły. Oddając pierwszeństwo Rodzinie Łapaj i w celu stworzenia możliwości żywej dyskusji, zrezygnowałem z przygotowanej własnej prezentacji pokazującej model dojścia do tworzenia konstytucji rodzinnej, skupiając się jedynie na tym, konkretnym przypadku. Prezentację tę wraz z dodatkowymi materiałami przekazałem po prostu uczestnikom aby sami mogli „przymierzyć” swoją sytuację z jednej strony do konkretnego zastosowania w Rodzinie Łapaj a z drugiej do modelowego rozwiązania.

Po ostatnich modyfikacjach Ładu Rodzinnego struktury Grupy Łapaj prezentują się następująco:
Struktura Grupy Łapaj 2013 1v
Czy spotkanie mentoringowe z Rodziną Łapaj będzie powtórzone? O to należy pytać Fundację Firm Rodzinnych, która organizowała to wydarzenie.

Zobacz również