V Międzynarodową Konferencję Interim Management

Zapowiadam ciekawe wydarzenie czyli V Międzynarodową Konferencję Interim Management, która odbędzie się 5 grudnia 2013., w Warszawie.

Profesor Andrzej Blikle, który jest jednocześnie Prezesem Inicjatywy Firm Rodzinnych podejmie temat: Wprowadzanie zmian w firmach rodzinnych – czy w tego typu projektach jest miejsce na współpracę z Interim Menedżerem.

Natomiast potem będę miał przyjemność poprowadzić debatę na temat: Interim jako odpowiedź na problem sukcesji w firmach rodzinnych.

Do tej pory adresatami wydarzenia są przedstawiciele najwyższej kadry menedżerskiej – członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy, właściciele firm.

Celem tegorocznej konferencji jest pokazanie, że rozwiązanie IM funkcjonuje zarówno na gruncie korporacji, jak i firm rodzinnych, a także jest sposobem na dalszą karierę zawodową dla dojrzałego menedżera – myślę tu o Seniorach, którzy przekazali pałeczkę następnemu pokoleniu.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zagraniczni goście, Interim Managerowie, a także klienci zlecający projekty czasowe.

Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i każdorazowo gromadziły ponad 100 przedstawicieli kadry zarządzającej.

Przedstawiciele firm rodzinnych na hasło „IFR” mają zapewniony 20% rabat od ceny standardowej uczestnictwa.

logo sim (2)

logo-ifr

Zobacz również